Tabletki odchudzające

Dlaczego są 3 tabletki odchudzające 3D Chili?

Najczęściej suplementy diety występują w postaci tabletek, z których każda jest taka sama i łyka się je 2-3 razy dziennie. Wybrany przeze mnie preparat znacznie różni się od tego modelu. Kapsułki 3D Chili są aż 3 (na każdą porę dnia po jednej) i każda kapsułka ma inny skład.

Rano zażywa się kapsułkę żółtą, która zawiera imbir, kurkumę, ekstrakt z białej fasoli i ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia. Kapsułka hamuje wchłanianie tłuszczów i węglowodanów oraz – ze względu na obecność imbiru – łagodnie stymuluje nasz metabolizm.

Kapsułka czerwona jest zażywana w połowie dnia. Jest to naturalny fat burner, który spala tkankę tłuszczową i dodaje nam energii – dzięki guaranie.Wieczorem zażywa się kapsułkę zieloną. Oczyszcza ona organizm, bo zawiera: zieloną herbatę, chlorellę i jagody acai. Na początku stosowania mówiłam: „ściema”, ale już po tygodniu zauważyłam, że mój metabolizm pracuje zupełnie inaczej, a ja w ciągu dnia mam znacznie więcej energii.

Dla mnie ważny jest skład tego preparatu – całkowicie naturalny i inspirowany dietą, którą również stosowałam. I to chyba najważniejsze informacje o wybranym przeze mnie suplemencie. Więcej info znajdziecie na stronie 3dchili.pl

Reklama
Rankingdiet.pl - Opiniujemy, rankingujemy, sprawdzamy diety

4 myśli nt. „Dlaczego są 3 tabletki odchudzające 3D Chili?

 1. Joanna

  No można, przecież zarówno tutaj, jak i na stronie kapsułek masz napisane, że są naturalne i producent zaleca nawet branie 6 kapsułek (po 2 z kazdego koloru 3x dziennie)

  Odpowiedz
  1. Kasia

   Też czytałam o tym dawkowaniu. mnie meega skład zainteresował, bo niby podobny do reszty, a jednak podzielony i wydaje mi się lepiej przemyślany.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.