Sztuka kulinarna

Jedzenie jest sztuką…nie tylko przyprawiania

I to przede wszystkim sztuką wyboru. Najważniejsze przecież jest, żebyśmy dostarczali do naszego organizmu produkty ze wszystkich grup – białka, węglowodany, tłuszcze. Oczywiście przestrzegając odpowiednich ich proporcji. Nigdy na to nie zwracałam uwagi, bo też nie wiedziałam, że jest to takie ważne dla naszego organizmu.

Dopiero jadłospis diety pokazał mi, że równowaga jest kluczem do sukcesu. Nie wiedziałam również, że zachodzące w moim organizmie procesy mogę regulować naturalnymi substancjami. System 3D Chili wpływa na niego dobroczynnie składnikami zawartymi w kapsułkach – zieloną herbatą, chlorellą, kapsaicyną, guaraną, jagodami acai, grejpfrutem, imbirem i kurkumą, ale i całą masą przypraw, które uwzględnia plan diety.

Jedzenie to również sztuka przyprawiania…

Jadłospis nie powinien być monotonny – nawet jedzenie może nam się znudzić, a chyba chodzi o to, by czerpać radość ze wszystkiego co się robi – czyli z przygotowywania i jedzenia potraw również. Dla mnie od pewnego czasu jedzenie jest feerią smaków – zawsze lubiłam dobrze doprawione rzeczy, ale dzięki Diecie 3D Chili nauczyłam się, jak to robić niemal po mistrzowsku. Wszystko dlatego, że dieta ta opiera się w dużej mierze na przyprawach – tych, które znamy i wykorzystujemy niemal codziennie i też takich, które zwykle nie goszczą na naszych stołach (mimo, że są powszechnie dostępne).

Plan wybranej przeze mnie diety zachwycił mnie przede wszystkim oryginalnością, proporcjami i smakami. Mam nadzieję, że Wy również traficie na dietę, o której będziecie mogły tyle dobrego powiedzieć. 😉

Reklama
Rankingdiet.pl - Opiniujemy, rankingujemy, sprawdzamy diety

2 myśli nt. „Jedzenie jest sztuką…nie tylko przyprawiania

 1. Karolina

  Może i bym się skusiła,ale nie ma opisu choćby posiłków przykładowych na jeden dzień,tak by zachęcić smakiem,skąd mogę wiedzieć czy potrawy nie będą tak samo monotonne i niesmaczne jak w każdej innej diecie? Jeśli jests taka możliwość proszę o podanie posiłków przykładowo na jeden dzien jak co i z czym…nie da się tego wykorzystac na całą dietę,ale zachęci to na pewno do kupna,juz byłam przy krok-zapłać,ale sie rozmysliłam,ze względu na to,że nie podano żadnych przykładów,pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. VikiViki

   Cześć:) Oczywiście Twoja uwaga jest bardzo słuszna, z tym, że już coś takiego robiłam – wpis: Jeden z 28 czyli dzień z 3D Chili. Ze swojej strony mogą dodać jeszcze, że przy takiej ilości różnych przypraw nie ma siły – posiłki muszą być aromatyczne 🙂 to dieta przedziwna, bo nawet głupiutki jogurt doprawia się. Zapraszam zatem do mojego wpisu o dniu na diecie i mam nadzieję, że pomoże Ci to dokonać wyboru.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.